Середа, 24.04.2024, 01:09
Вітаю Вас Гiсть | Реєстрація | Вхід

              Відділ освіти Білопільської РДА

Меню сайту
Форма входу
Пошук
...
Статистика
Друзі сайту

Обговорення питань особливостей - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний форум » Про все » Обговорення питань особливостей (виховання та навчання першокласників)
Обговорення питань особливостей
RozhokДата: Вівторок, 06.09.2011, 09:05 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Статус: Офлайн
Тема для обговорення питань особливостей виховання та навчання першокласників
В цьому розділі пропонується обговорити питання щодо навчання та виховання пешокласників, їх адаптації до шкільного навчання, інші.
До обговорення запрошуються батьки, вчителі початкових класів, психологи. медичні працівники, небайдужі тощо.
 
КористувачДата: Четверг, 03.11.2011, 15:15 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Кривохижа Віктор Васильович, Губарьова Наталія Олександрівна, батьки учнів 1 класу Білопільського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ №3

Ми не схвалюємо введення іноземної мови з 1 класу

Додано (03.11.2011, 15:15)
---------------------------------------------
Гребенюк Віта Миколаївна (с.Горобівка), мати учня 1 класу Білопільського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ №3

Я, задоволена, що мій син, Гребенюк Владислав, з добрим настроєм відвідує навчальний заклад


Повідомлення відредагував Користувач - Четверг, 03.11.2011, 21:56
 
RozhokДата: Четверг, 10.11.2011, 09:39 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Статус: Офлайн
Quote (Користувач)
Ми не схвалюємо введення іноземної мови з 1 класу

Згідно нових Державних стандартів початкової школи, іноземна мова у 1-му класі вводиться з 1 вересня 2012 року.
Дана практика присутня у багатьох країнах світу. Взагалі, на думку спеціалістів, у молодшому віці учні набагато краще засвоюють іноземні мови. У деяких дошкільних навчальних закладах нашого райну практикується вивчення іноземної мови з дітьми старшого дошкільного віку
 
olddroZZdДата: П'ятница, 18.11.2011, 11:08 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Л.Кондратенко, мати першокласниці (Луц.ЗОШ)
Ми, батьки, прагнмо. щоб наші діти були розвиненими відповідно до свого віку, розвинені психологічно, фізично, морально. Розвинені, але не перевантажені. Як зробити, щоб психіка та фізіологія дитини адекватно відповідала на великий потік інформації? wacko
 
RozhokДата: Четверг, 24.11.2011, 17:38 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Статус: Офлайн
Quote (olddroZZd)
Ми, батьки, прагнмо. щоб наші діти були розвиненими відповідно до свого віку, розвинені психологічно, фізично, морально. Розвинені, але не перевантажені. Як зробити, щоб психіка та фізіологія дитини адекватно відповідала на великий потік інформації?

Шановні батьки! Правильно організовуйте, плануйте режим для Вашої дитини, чергуйте навантаження з відпочинком. Знайдіть обов'язково час для спілкування з Вашою дитиною, цікавтеся її справами, не залишайте наодинці з її маленькими проблемами.
 
TuchneДата: Четверг, 11.10.2012, 13:23 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Грінченко Володимир Іванович і Надія Іванівна - батьки учениці 1 класу Тучненського НВК

Ми задоволені роботою вчителів. Наша донька із задоволенням відвідує школу

Додано (11.10.2012, 13:23)
---------------------------------------------
Лукаш Олена Михайлівна - мама першокласниці. с. Тучне

Цікаві, яскраві підручники, в яких у доступній формі викладено матеріал

 
OlenaДата: Понеділок, 15.04.2013, 23:17 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Я - мама учня 1-Б класу Білопільської спеціалізованої шоли І-ІІІ ступенів №1. Я схвально ставлюсь до введеня англійської мови до програми навчання перших класів, мій син щоразу з нетерпінням чекає уроку англійської мови. І в цілому, можу щиро сказати, що задоволена і організацією навчального процесу і його результатами. Моя дитина із задоволенням відвідує школу.
 
VitaДата: Вівторок, 16.04.2013, 13:45 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Я мама учня 1-А класу Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1. Я вважаю, що введення англійської мови до програми навчання перших класів є доцільним, в даному віці дитина краще засвоює та запам"ятовує. Мій син з задоволенням відвідує уроки англійської мови.
 
natasha@zДата: Вівторок, 16.04.2013, 18:28 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Я мама учениці 1-Б класу школи №1 схвалюю введення англійськоі мови з першого класу.моя донька з задоволенням відвідує урок і вивчає нові слова!

Додано (16.04.2013, 18:28)
---------------------------------------------
що до інших предметів, то програма важка ,що буде далі...роботою вчітелів я задоволена

 
TetyanaДата: Вівторок, 16.04.2013, 18:43 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Шановні батьки і вчителі! Щира подяка Вам за зусилля, яких ви докладаєте, коли навчаєте наших дітей новому і цікавому! Як мама учня 1 класу Білопільської школи №1 я постійно цікавлюсь думкою сина про те, що вони вивчали на уроці. Ви тільки можете уявити, з яким захопленням він розповідає про отримані знання на уроках, будь-то природознавство чи основи здоров я, математика чи  англійська мова. Ми вважаємо себе сучасними батьками, а виявляється боїмося бути сучасними і йти в ногу з сучасністю. Не бійтесь нового, спілкуйтесь більше з дитиною, вона сама порадить, як їй краще навчатись.
P. S. Хотілось би, щоб дітей оцінювали не тільки вербально, а і за 12-бальною шкалою.
 
КуянівкаДата: Вівторок, 16.04.2013, 20:12 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
Мій син навчається у 1-Б класі Білопільської школи №1. До школи дитина йде щодня із  задоволенням, в очікуванні пізнати щось нове та цікаве для себе.  Знайомився з англійською мовою ще у старшій групі дитячого садка (відвідували гурток при садочку). Але, якщо дитина вперше почула слова у 1-му класі - не має нічого страшного і важкого, принаймі для дитини. У їхньому віці нові слова запам'ятовуються краще і швидше. Уроки проводяться у цікавій ігровій формі, що дає можливість вивчати слова та ін. Нове це завжди цікаво. Незабувайте і ви, шановні батьки, бути ближче до своєї дитини. Якщо ви в школі вчили німецьку - у вас є момент вивчити ще й англійську разом з вашою дитиною! А ще хочеться додати: спілкуйтеся із вчителями, які навчають ваших дітей, і вислуховуйте їх. Що до оцінювання, то хотілося щоб оцінювали за 12-ти бальною системою, але всетаки не в 1-му класі.
 
Форум » Загальний форум » Про все » Обговорення питань особливостей (виховання та навчання першокласників)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: