Друзі сайту
Головна » 2016 » Травень » 24 » Чемпіон області
14:26
Чемпіон області

21-22 травня  в м. Суми на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка  відбулись змагання з легкої атлетики в залік ХХІV обласних спортивних ігор школярів

У перший день змагань сильний дощ заважав змагатися, але не зважаючи на це наші легкоатлетики не пасли задніх.

У бігу на 100 м. з/б та 400 м. з/б серед молодших школярів переможницею стала Теременко Єлизавета. Також  в бігу на 400 м. з/б та бігу на 400 м. впевнені перемоги здобув Швець Євгеній. У бігу на 1500 м. у молодшій віковій категорії не було рівних Рябущенку Даніїлу.  У секторі для метання диску серед старших спортсменів  переможцями стали Куваєв Богдан та Булиух Юлія, а в секторі для штовхання ядра серед старших дівчат Юлія була срібною призеркою. Авраменко Валентина здобула два других місця в штовханні ядра та метанні диску. У спортивній ходьбі на 3000 м. Білан Роман здобув бронзову нагороду. Юних легкоатлетів підготував тренер-викладач Лазоркін Р.О.

Серед молодших дівчат Іванова Анастасія двічі піднімалася на вищу сходинку п’єдесталу пошани в штовханні ядра та метанні диску (тренер-викладач Міллєр Р.О.).

У бігу на 110 м. з /б перше місце в молодшій групі виборов Чеманов Давід, а в бігу на 800 м. в цій же віковій групі легкоатлет був  третій. Булиух Максим в потрійному стрибку посів друге місце. Бережний Олександр здобув срібло в бігу на 110 м. з/б серед старших юнаків.  Підготував спортсменів Корнієнко Ю. В.

У загальному командному заліку Білопільський район серед команд ІІ групи з великим відривом від суперників посів ПЕРШЕ місце.