Друзі сайту
Головна » 2016 » Травень » 24 » Срібні призери
14:44
Срібні призери

Щорічно всередині травня в м. Сумах проходять обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства у залік спортивних ігор школярів.

Цього року  11-12 травня честь команди Білопільського району по ІІ групі, в залік ХХІV спортивних ігор, захищали переможці та призери районних змагань з легкоатлетичного чотириборства: дівчата – Авраменко Валентина, Арцибашева  Поліна, Квітко Богдана; юнаки – Кочмала Кіріл, Багров Іван та  Булиух Максим.

Згідно програми, юні спортсмени, змагалися в традиційних видах: І день - біг 60 метрів, стрибок у довжину з розбігу. ІІ день - метання малого м’яча та біг на 500 метрів (дівчата) та 800 метрів (юнаки).

Набравши по видам 795 очків, команда Білопільського району посіла ІІ загальнокомандне місце, поступившись юним легкоатлетам  з Краснопілля, лише в 5 очків. ІІІ місце посів Ямпільський район.

Команду до змагань підготували тренери-викладачі Білопільської ДЮСШ Лазоркін Р.О. та Корнієнко Ю.В.

Вітаємо срібних призерів області та бажаємо нашим легкоатлетам вдалих виступів і високих результатів у подальших стартах.