02 квітня 2015 року у актовій залі відділу освіти відбулося традиційне районне свято вшанування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту МАН, переможців Всеукраїнських спортивних змагань. У даному заході взяли участь учні, педагоги та батьки.
Заслужені нагороди талановита молодь Білопільщини отримала з рук заступника голови районної державної адміністрації Корнієнко Віти Іванівни, начальника відділу освіти Нестерович Ольги Володимирівни.
Серед нагороджених 6 учнів, які посіли призові місця у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Це:
- Ібрагімова Сабіна, учениця 7 класу Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
- Куриленко Родіон, учень 8 класу Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;
- Скринник Ілона, учениця 9 класу Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;
- Цегельник Олена, учениця 10 класу Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із російської мови та української мови й літератури
- Сиворакша Ангеліна, учениця 11 класу Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
- Коротун Анастасія, учениця 11 класу Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Двоє вихованців центру дитячої та юнацької творчості стали переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:
- Сиворакша Ангеліна, учениця школи краєзнавчих наук, секція «Історія України»;
- Узька Марина, учениця школи краєзнавчих наук, секція «Українська література».
Справжньою спортивною гордістю району стали вихованці обласної спортивної школи
- Кирилін Олексій, чемпіон України зі штовхання ядра
- Максименко Євген, призер чемпіонату України зі штовхання ядра
Славен наш район юними талантами завдяки тому, що в навчальних закладах працюють висококваліфіковані, творчі, ерудовані педагоги, майстри своєї справи, які щедро дарують тепло своїх сердець, знання своїм вихованцям. Це педагоги:
Білопільської спеціалізованої школи І – ІІІ ст. № 1:
Сідьорко Ірина Анатоліївна, учитель української мови та літератури,
Галич Олена Євгенівна, учитель російської мови,
Кривохижа Інна Олексіївна, учитель англійської мови
Білопільської загальнооосвітньої школи І – ІІІ ст. № 2:
Євтушенко Олена Іванівна, учитель географії;
Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3:
Руденко Лариса Володимирівна, учитель математики;
Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів:
Влащенко Юрій Васильович, учитель хімії;
Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів:
Нечипоренко Євгенія Леонідівна, учитель англійської мови
Білопільського центру дитячої та юнацької творчості:
Бицан Тетяна Олександрівна, керівник гуртка,
Зуєва Марина Іванівна , керівник секції “Українська мова” наукового
товариства учнів;
Сумської дитячо-юнацької спортивної школи:
Бєліков Віктор Павлович, тренер з легкої атлетики
Лідером серед закладів освіти, які підготували переможців, стала Білопільська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 1 (директор Оксененко Г.К.).
|